GTA V 5 AMD Intel Değiştirilebilir Grafik Kesin Çözümü

GTA V 5 Amd Intel değiştirilebilir laptop grafik kartlarında güç korumalı ekran kartı ile çalışırken GTA5.exe GTAVLauncher.exe PlayGTAV.exe oyunu açıyor ancak yüksek performans ekran kartına geçildiğinde açmıyor. Bu sorunun geçici kesin çözümü için yazının devamına bakın.

GTA 5 V AMD Intel min

Sorunun Çözümü için yapılması gerekenler şu şekilde;

1 - Oyunu ilk defa yüklediyseniz direk ikinci maddeye geçin, eğer daha önce oyunu çalıştırdı iseniz, Belgelerim klasörünüzde Rockstar Games\GTA V\ içinde settings.xml dosyasını siliniz.

2 - Oyunu Carck Launcher.exe dosyasından çalıştırmadan önce Ati Amd Değiştirilebilir Grafikleri Kontrol Panelini masaüstüne sağ tıklarayarak açınız. Bu panel içinde GTA5.exe için grafik türünü Güç Korumalı şeklinde ayarlayınız.

3 - Daha sonra Crack Launcher.exe dosyasını çalıştırınız bu aşamada ekrana oyunun minimum sistem gereksinimlerini belirten bir yazı gelecek (Minimum System Requirements) bu yazı geldiğinde hiçbir şeye tıklamayıp yazıyı ekranda bekletirken değiştirtirilebilir grafikler paneline geri dönünüz.

4 - Değiştirilebiilir grafikler kontrol panelinden GTA5.exe için grafik türünü Performans olarak değiştiriniz ve uygulayınız. (Diğer GTA Launcher PlayGTA gibi dosyalar içinde Performans işaretlemesi yapabilirsiniz)

5 - Oyunun minimum sistem gereksinimleri mesajına geri dönüp OK veya X ile kapatınız. Beklediğinizde oyuna girdiğini ve Performans ATI AMD ekran kartını kullandığını göreceksiniz.

6 - Bu işlem oyuna her girişte yapılmak zorunda çünkü şuan için kalıcı bir çözüm üretilmemiş durumda.

7 - Reklam tıklayınız.. :)

3 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159