www.murofilmi.com Kurtlar Vadisi Muronun Çetonun Filmi Fragmanı Videosu Ekran Görüntüler İzle Seyret

Muro'nun Filmi Sinema Afişi

Muro Filmi'nin Künyesi Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz’ın üstlendiği, senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yazdığı “Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” sinema filminin çekimleri 18 Ağustos’ta başladı.

5 Aralık 2008’te vizyona girecek olan “Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filmi bir yandan içimizdeki insan sevgisini ortaya çıkarırken, bir yandan da izleyenleri bol bol güldürecek.

Muro'nun filmine ait, oyuncu kadrosu, konusu ve künyesi gibi bilgilerin bulunduğu web sitesi adresi ile desteklenmekte.

Fahriye Evcen'in Yeni Filmi Cennet Filmi Tanıtım Fragmanı Galası Videosu Youtube İzle Seyret

Hasret Dizisi Yaprak Dökümü Dizisi Necla Karakteri Fahriye Evcen

Görsel efektleri İngiltere ve Türkiye ortak yapımı olan Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen bu film drama ve komedinin harmanlandığı gelecek yılın en önemli projelerinden biri olmaya aday. Yönetmenliğini ve yapımcılığını Biray Dalkıran’ın yaptığı filmin oyuncu seçimlerini Mandalina Casting yaparken, cast direktörlüğünü de Mandalina Casting’in yöneticileri Canda Karikutal ve Temmuz Karikutal üstlendi. Engin Altan Düzyatan, Zeynep Papuççuoğlu, Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakteri ile tanıdığımız Fahriye Evcen, Şendoğan Öksüz ve Mehmet Birkiye’nin başrollerini paylaştığı filmde, Aytaç Ağırlar, Tülay Bekret, Cüneyt Sayıl gibi isimlerde filmde rol alan önemli oyunculardan.

Şahan'ın Gökbakar'ın Yeni Filmi Recep İvedik Tanıtım Fragmanı Galası Videosu Youtube İzle Seyret

Şahan Gökbakar Recep İvedik

Şahan Gökbakar'ın 22 Şubat 2008'de gösterime girecek, kahkaha fırtınası filmi Recep İvedik'in lansman amacıyla yayınlanan ilk fragmanı alt bölümde bulabilirsiniz.

Şahan Bu film ile kahkaha tufanına neden olacağa benziyor. Filmdeki karakter Recep İvedik, Şahan'ın daha önce yaptığı Tv programları için oluşturduğu karakterlerden biri. Bu filmle hayat bulan bir karakter olmamasına rağmen vizyona girdiğinde Recep İvedik'i daha iyi tanıma fırsatı bulacağız.

17 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159