Need for Speed Most Wanted 2012

Need For Speed Most Wanted 2012 Pc DvdOyunda bizleri bir çok sürpriz karşılıyor. Bu sürprizlerde genellikle yarış modlarında karşımıza çıkıyor. Bir tanesinden örnek vermek gerekirse  Super Car” yarışlarını söyleyebiliriz. Bu yarışlarda pistin bir köşesinde adı süper car olan gerçektende süper araçlar saklı. Onları bulup kaçırarak Jackpot’u bulabiliyoruzsunuz.

Tabii ki bunu yapınca polis anında peşinize düşüyor. Yalnız oyunda diikkatimi çeken bir nokta bulunuyor ki o da şehirde yarışırken gözümüze takılan BioWare reklamlar. Sanıyorum ki iki firma arasında ortak yapımları ilerleyen zamanlarda sıkça görebileceğiz. Need for Speed Most Wanted Multi’yi kısaca özetlemek gerekirse teknik performansı maksimum düzeyde olan ve bizlere yarış dünyasından bir çok yenilik sunacak olan nadide eserlerden biri diyebiliriz.

Tanıtım fuarında oynama fırsatı bulduğumuz Nfs Most Wanted açıkcası bize çok keyif verdi. Bakalım bu konuda sizlerin görüşleride bizimkisiyle uyumlu olabilecek mi?

EA Sports FIFA 2013 Yenilikler Eklenen Değiştirilenler

 

Fifa 2013 Pc Dvd CoverEA Sports, FIFA 13'ün kariyer moduyla ilgili yepyeni bilgiler verdi. FIFASoccerBlog'da yayınlanan son yazıda oyunun Carreer Mode eklentilerinin yanısıra yepyeni detaylar göze çarpıyor. Bu yeni ve taptaze bilgileri aşağıda madde madde hâlinde görebilirsiniz:
Uluslararası Kariyer Modu
Artık kariyer modundaki menajer popülerliğiniz arttıkça kontrol ettiğiniz klüplerin yanısıra ülke takımlarını yönetmek üzere de teklifler alacaksınız.
Klüp menajerliğinizi sürdürürken bir ulus takımını da kontrol edebileceksiniz
Career Mod'daki saygınlığınız ve performansınız hangi kalitede ulusal takımlardan teklif alacağınızı belirleyecek.
Uyruğunuz ve hangi ülkenin liginde oynadığınız da ulusal takım tekliflerinize yön verecek.
Nihai teklifi almadan önce sizle ilgilenen takımlar ile ilgili haberler basınında söylenti olarak gözükmeye başlayacak.
Takım seçimi, Ulus takımı kontrolündeki sorumluluklarınızın önemli rollerinden biri olacak. Turnuvalara 1 ay kala veya hazırlık maçlarına 1 hafta kala takımda yer 
alacak oyuncuları belirlemeniz gerekecek.
Uluslararası mücadeleler, klüp maçlarıyla paralel biçimde yürüyecek.
Uluslararası menajerliğin kendine has bir Career Modu olacak. Böylece klübünüz ve takımınız ayrı yerlerde duracak.
Maç İçi Son Saniye Aktarımları
Career Modundaki bir maçınızı oynarken diğer maçlarla ilgili son saniye bilgilerini Alan Ncinally ve Geoff Shreeves'in ağzıyla alacaksınız.
Bu güncel aktarımlarda goller, kırmızı kartlar veya penaltı atışı gibi mühim konular size bildirilecek.
Örneğin siz maçı oynarken spikeriniz bir anda "Anfield'dan gol haberi mi var?" diyecek ve Anfield'a yapılan sesli bağlantı da Shreeves; 
"Anfield'dan gol! Fulham'ın Clint Dempsey'i harika bir serbest atış golüyle skoru 2-1'e getirip Fulham'ı öne geçiriyor. Şu anda 73. dakikadayız."
"Şimdilik aktaracaklarımız bu kadar" gibi..
Sesli aktarımları maçtan önce açıp kapatma seçeneğine sahipsiniz.
Oyuncu Hikâyeleri
Oyuncularla etkileşim artık menajerlik kararlarınızla doğru orantılı biçimde çok hızlı bir biçimde şekillenecek.
"Player Stories" artık Career Modunuzla beraber aylarca sürebilir. Kötü sonuçlar aldığınızda veya kilit bir oyuncu alıp satmanızla bağlantılı olacak
Ulus takımı yönetirken de bazı oyuncu hikayeleri ortaya çıkabilir. Böylelikle hem klubünüzü hem de ülkenizi mutlu etmeniz gerekecek.
Takımınızın performansına göre basındaki haberlerde hayranlarınızla ilgili köşe yazıları göreceksiniz.
Be A Player Modu
Be A Player'da oyuncunuzu seçtikten sonra, menajerinizden Sezon Görevleri (Season Objectives) listesi alacaksınız. Seçtiğiniz mevkiye göre bu görevleri yerine getirmek için ter dökeceksiniz.
Sezon görevlerinizin yanısıra 4 maçlık geçici amaçlar da sizden istenecek. Bunlar arasında, goller, kart görmeme, pas yüzde oranı gibi istekler olabilir.
Takımınızda mutsuzsanız, artık transfer olma isteği gönderebilirsiniz, veya kiralık olarak yollanıp daha fazla maç tecrübesi kazanmayı..
Eğer yorgu veya kötü oynuyorsanız, artık teknik direktör sizi dışarı alabilecek.
Oyunculuk günlerinizi doldurup yaşlandığınızda emekliye ayrılabilir ve teknik direktörlüğe aynı oyuncu ismiyle başlayabilirsiniz.
 
 
Sonuç Bildirimleri
Her kariyer modu maçından sonra, o hafta ne olmuş ne bitmiş bâbında diğer takımların skorları ve son saniye haberleri sizlere sesli olarak aktarılacak.
Lig'deki fikstür çekimleri de sizlere aynı şekilde sesli olarak bildirilecek. Ancak bu sonuç bildirimlerine oranla daha az gerçekleşiyor.
Bir sesli bildirim gerçekleşirken siz hâlâ kariyer modundaki menüde gezinebileceksiniz veya sıradaki haftanın maçına geçebileceksiniz.
Menajerlik Ofisi
Meslek panosundan boştaki menajer pozisyonlarına göz atabilirsiniz. Böylece sezon ortasında olsanız bile başka bir klübe transferinizi gerçekleştirme fırsatına sahip olacaksınız.
Kariyer modunun başındaki seçiminiz baz alınarak teknik direktörünüz taç çizgisinin hemen yanında daima görülebilecek.
Transfer Anlaşmaları
FIFA 13'ün kariyer modu için transfer sistemi tamamen yeniden oluşturuldu.
Artık oyuncu + para veya direk oyuncu takası gibi transfer teklifleri yönlendirebileceksiniz.
Artık oyuncu kiralarken anlaşma sonuna bonservis hakkında öncelik gibi seçenekler koyabileceksiniz.
Artık CPU bir oyuncunuza teklif gönderdiğinde, "karşı teklif" yaparak daha fazla para isteyebileceksiniz. CPU buna karşılık önerinizi kabul edebilir, red edebilir veya başka bir teklif daha öne sürebilir.
Kontrakt anlaşmalarınıza artık yöneticiler de müdahale ederek size istedikleri oyuncuları söyleyecek, kendi fikirlerini beyân edecekler.
Bir oyuncuya imza attırma çabası içerisindeyken futbolcuya bir rol gösterip kendisini kontrakta daha da yaklaştırabilirsiniz. Örneğin "Yıldız oyuncu, kilit oyuncu, geleceğin yıldızı" gibi...
Oyuncunuza bir takım teklif yapmadan önce oyuncularınızın değerini öğrenebilir ve kaç adet takımın onu izlediğini gözlemleyebilirsiniz.
Artık oyunculara tekliflerinizi "Media Stories" bölümünden sol analog çubuk ile direk yapabileceksiniz.
Mali durumunuzla doğru orantıda belirlediğiniz bir transfer bütçesi oluşturabilir ve bu bütçeye göre transflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Son Saniye Haberleri
"Sky Sports" tarzı bir banner ile Career Modu menüsünde güncel futbol haberleri akışı sağlanacak.
Oyuncu Özelleştirme
Kariyer modu sezonunda oyuncularınızın görünüşünü değiştirme olanağına sahip olacaksınız.
Kullanıcı Arayüzü
Artık oyun oynanırken, medya panelinden haber başlıklarına göz atabileceksiniz.
Kariyer moduna ilk adımınızı attığınızda her fonksiyonun ne işe yaradığını gösteren kısa bir 'tutorial' eğitim süreci başlayacak.
En çok beğendiğim yenilik ise ;
Oyunculuk günlerinizi doldurup yaşlandığınızda emekliye ayrılabilir ve teknik direktörlüğe aynı oyuncu ismiyle başlayabilirsiniz.
Oyunun öne çıkan yenilikleri ; 
First Touch Control (İlk dokunuş kontrolü):
FIFA 13'te yapılması istenen ilk şeylerin başında daha gerçekçi top kontrolünün sağlanması geliyor. Artık top kontrolü eskisinden daha zor ve karmaşık bir yapıya bürünecek. Top kontrolünü sağlamak, topun geliş hızına, yüksekliğine, oyuncunuzun tekniksel becerilerine göre farklılık gösterecek.
Player Impact (Oyuncu darbesi):
FIFA 12 ile birlikte spor oyunlarına yeni bir renk katan "Impact Engine" yani darbe motoru da bu sene daha da geliştiriliyor. Artık çarpışma ve ikili mücadele animasyonları çok daha gerçekçi olacak ve Rutter'ın dediğine göre Youtube'da da karşılaştığınız komik oyuncu öpüşmeleri gibi videolara elveda diyeceksiniz. FIFA 13'te çok daha optimize bir "darbe motoru" bizleri bekliyor olacak. Ayrıca üst vücut bölgesine özel yeni darbe değerleri de eklenecek.
Complete Dribble (Tamamlanmış Depar): 
FIFA 12'de yönünüzü değiştirdiğiniz gibi hemen depar (dribble) atabiliyordunuz. FIFA 13'te bu çok daha zor olacak.
Tactical Free Kicks (Taktiksel Serbest Vuruşlar): 
Serbest vuruşlarda yepyeni bir sistem geliyor. Artık serbest vuruş anlarında 3 oyuncuya kadar topun etrafında toplanabileceksiniz. Topa vurur gibi yaparak topun üzerinden atlayıp şut şansını diğer oyunculara bırakabileceksiniz veya buna benzer çeşitli serbest vuruş taktikleri sizlere verilecek.
Attacking Artificial Intelligence (Hücum Yapay Zekası):
Son olarak artık ofansif anlamda yapay zeka büyük bir gelişme gösterecek. CPU tarafından kontrol edilen oyuncular kendilerine daha iyi koşu rotaları çizebilecek ve sizin pas verebileceğiniz noktaları daha iyi süzebilecekler. Hücum oyuncuları defans çizgisine dikkat edecek ve buna göre pas verme ihtimallerinizi gözden geçirecekler.

Crash Time 5 Undercover

 

Crash Time 5 Undercover Pc DvdAksiyon dolu hız deneyimi kaldığı yerden devam ediyor. Peki siz bu hız yarışına katılmaya hazır mısınız?
Crash Time 5: Undercover oyunumuz bildiğiniz gibi dünyanın en çok tercih edilen araba yarışlarından biri olan Crash Time'ın yepyeni hikayesi. Hem aksiyon dolu sahneleri, gelişmiş grafikleri ve benzersiz görevleri ile harika bir deneyime ortak olacaksınız. Sizler de böylesine bir hikayenin içinde araba sürmenin eşsiz deneyimine ortak olacaksınız. 
Crash Time 5: Undercover yeni oyun sezonuna bomba gibi düştü. Bildiğiniz gibi Kobra Takibi dizisi senaryoları ile birebir ilerlenen hikaye yapısında yine iki polisten birini seçecek, diğer ile takım olacak, hemen ardından görevlere atılacaksınız.
 
Oyun ile şimdiye kadar katılmadığınız bir  aksiyonun ve hız yarışına ortak olacaksınız...

Crusader Kings II Sunset Invasion

Crusader Kings II Sunset Invasion Pc DvdCrusader Kings II için yayınlanan E3 2011 videosuna bakınca Paradox'un gerçekten ne kadar çok yol aldığı apaçık görülüyor. Tertemiz, davetkâr ve işlevsel bir arayüz, gayet ayrıntılı ve farklı şekillerde görüntülenebilen soyağacı, son derece işlevli bir karakter arama ekranı (ilk CK'yi oynamış olanlar bu ekranın ne kadar çok işe yarayacağını bilir) ve daha nice yeni özellik bir dakikalık bu kısacık videoya sığdırılmış.

007 James Bond Legends

 

007 James Bond Legends Pc Game DvdJames Bond efsanesinin 50. yıl dönümü için hazırlanan 007 Legends'te ünlü ajanımızla filmlerden esinlenen 6 farklı maceraya atılıyoruz. Serinin 6 filmiyle bağlantılı olacak olan 007 Legends'te bu yıl gösterime girecek olan Skyfall'e ait görevler de bulunacak.
Mi6 Ops görevlerinin bulunacağı oyunda online içerikler de yer alıyor. 4 kişilik bölünmüş ekran desteği ile multiplayer dünyaya da adım attığımız oyun Golden Eye 007: Reloaded'tan daha geniş karakter ve silah içeriklerine sahip.

26 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159