Prototype 2 En Güçlünün Kim Olduğunu Gösterir Gibi

Oyunun hikayesi yine akıcı bir biçimde ilerliyor, Alex Mercer'ın artık amacı olan bir rakibi var... James Heller ile tanışın! Ailesinin katledilişinden sorumlu tuttuğu adamı öldürmek için en az onun kadar vahşi, en az onun kadar acımasız e ve en az onun kadar yetenekli. Gerçek dışı bir kurgu olmasına rağmen tüm ilgiyi üzerinde toplamaya yetecek efekt ve grafiklerle Prototype 2 çıtayı bir üst seviyeye taşıyor.

 

Assassin’s Creed III Büyük Bir Gürültü ile Geldi

Uzun süredir beklenen bir başka oyun Assassin’s Creed III oyuncuların beğenisine sunuldu.. Blackops2 ile aynı tarihlerde yayınlanan oyun büyük ilgi göreceğe benziyor.

Şu ana kadar piyasaya sürülmüş en iddialı oyun serilerinden biri olan Ubisoft’un tarihi oyunları her zaman sınırları zorladı ve bizi 18. Yüzyıldaki, Amerikan Bağımsızlık Savaşı sırasındaki Yeni Dünya’ya götüren Assassin’s Creed III de serinin gerçek anlamdaki en büyük oyunu.

Dünyanın dört bir yanındaki stüdyolarda çalışan 600’den fazla kişiden oluşan bir ekibin yarattığı oyun, üniforma düğmelerinden koloni dönemi New York’u ve Boston’ının çarpıcı bir şekilde canlandırılmış sokaklarına kadar bütün ayrıntılarıyla dev boyutlu bir girişim.

 

Call Of Duty Black Ops 2 Sonunda Çıktı ve Büyük Satış Trendi Yakaladı

JetNetCity'de Blackops2 II oynama keyfi.. Sonunda oldu. Gözlerinizi ekrandan ayıramayacaksınız. COD serisinin son oyunu Black Ops 2. Görevler robotik silahlar inanılmaz bir macera.

Görünüşe göre yayıncı Activision ve geliştirici Treyarch düzeltmelerin yeterli olmadığını kabul ediyorlar, zira serinin en yeni oyunu Black Ops II kendi çapında bir devrim yapıyor.

Bu formülü canlandırma hamlesi büyük ölçüde tek oyunculu moda odaklanıyor. En çarpıcı değişiklik gerçek karakter gelişimi sunmayı hedefliyor – bu şimdiye kadar bu seride hiç görmediğimiz bir özellik. Artık karşımızda sadece bir avuç atılgan kahraman ve kötü adam yok. Şimdi ana karakterlerin eylemleri için sebepleri var, hatta arada bir oyun içinde ahlaki ikilemlerle boğuştukları bile oluyor.

Alt Kategoriler

Alt Kategoriler

29 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159