İzmit Kocaeli Z8 Games CrossFire CF ZP Z8P Point Redeem Code Kodu Bayi Satış Noktası

Counter Strike FPS oyunlarında çığı açalı 10 yıldan fazla zaman geçti, yıllar sonra ilk defa CS 1.6 tahtına talip olan ve Online Sistemli FPS oyunlarında bir ilk olarak nitelendirebileceğimiz Crossfire artık yalnız olmasada halen popüler. JetNetCity Kocaeli İzmit Z8 Games CrossFire CF ZP Z8P Point Redeem Code Epin Kodu MTC Game Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. Crossfire keyfini JetNetCity'de yaşayın.

 

CrossFire'de Bulunan Oyun Modları:
 
Escape Mode
Bir takım belirlenen ışınlanma noktasına ulaşmaya çalışırken diğer takım buna engel olmaya çalışır. Belirtilen sayıya ulaşıldığında veye süre tamamlandığında takımlar yer değiştirerek oyuna devam eder.
 
Ghost Mode
CrossFire'ın orjinal modlarından biri olan Ghost Mode'da Black List takımı görünmez olur ve sadece bıçak kullanabilirken Global Risk takımı normal ekipmanlarını kullanabilir.
 
Hero Mode
Bu görevde kahraman olup mutantları yok etmeniz gerekmektedir. Mutantların görevleri insanları mutant yapıp popülasyonu arttırmaktır.
 
Team Death Match Mode
Takım oyunu TDM'de en fazla kazanan takım oyunun galibi olur.
 
Search and Destroy Mode
Black List takımı bombayı kurup karşı takım yok etmeye çalışırken Global Risk takımı da bombayı etkisiz hale getirip maçı kazanmaya çalışır.
 
Free For All Mode
Herkesin tek olduğu Free For All modunda belirlenen öldürme (kill) sayısına ilk ulaşan oyuncu oyunu kazanır.
 
Zombi Mode
Yeni gelen bu modda zombilere, mutantlara ve yaratıklara karşı savaşılır.

30 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159