İzmit Kocaeli Silkroad SRO Silk Gold MTC Bayi Satış Noktası

Silkroad Online MMORPG oyunlarının öncüsü sayılır. 10 yıla yakın geçmişi ve öyküsü ile diğer oyunlardan doğrudan ayrılmaktadır. JetNetCity Kocaeli İzmit Silkroad SRO Silk Gold MTC Epin Kodlu Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. Silkroad keyfini JetNetCity'de yaşayın. Roma İmparatorluğu halkı, Çin’i içinde güzel insanların yaşadığı ve yumuşak ipek üretimi yapıldığı bir ülke olarak görüyorlardı.

 

 
Batıda Roma ve doğuda Çin olmak üzere her iki medeniyetin birbiri hakkında bazı belirsiz görüşlere sahip olmasına rağmen, aralarında yer alan zorlu doğa engelleri nedeniyle doğrudan bir temas gerçekleşmedi. Ancak, iki medeniyetin arasında yer alan küçük ülkeler aracılığıyla bazı temaslar oluşuyordu.
M.Ö. 2 yılında, Han (eski Çin ülkelerinden biri) imparatoru Wu Di’den (Muje) emir alan Janggeon ilk kez Hindistan sınırına kadar bir keşifte bulundu. Bu sayede, iki medeniyet arasında kurulabilecek güvenli bir rota çizildi. Bu yol üzerinden, Çin ipeği Avrupa’da Roma şehrine akmaya başladı.
 
Janggeon’un kullandığı bu yola sonraki nesiller 'SilkRoad' adını verdi.
Yeni dünyaya şaşkınlıkla hayran kalan gezginler, hızla servet sahibi olan tüccarlar ve bölgelerini genişletmeyi planlayan kahramanlar bu yolu dolup taşırdı. Janggeon'un küçük adımlarıyla açılan bu yol, her türden insanın arzularıyla birlikte, kendi hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanların yaşadığı yeni dünyanın başlangıcı olarak kabul edildi.
 
Aradan yüzyılların geçtiği 8. yüzyıla gelindiğinde, Anroksan İstilası nedeniyle Tang (Eski Çin ülkelerinden biri) ülkesinde karmaşa hüküm sürmeye başladı. Arabistan bölgesinde ise İslam ve 'bir elde kılıç bir elde Kuran' sloganıyla İslam İmparatorluğu doğdu ve Allah sözleriyle doludizgin bir fetih savaşı başladı. Bunun yanı sıra, Avrupa’da Batı Roma imparatorluğunun çökmesiyle bir kargaşa ortamı doğdu.
 
Sıkıntılı dönemler...
Silk Road’u korumak için barışçıl bir el asla uzatılmazken bir de yolculara zulmeden haydutlar ortaya çıktı. Silk Road kargaşanın ortasında kaldı...
 
Ancak Silk Road’a girmekte olan bir adam vardı.

İzmit Kocaeli SilkroadR SROR Silk Gold MTC Bayi Satış Noktası

SilkroadR klasik SRO'nun klasik versiyonunua özlem duyan oyuncular için tasarlanan bir versiyondur.

JetNetCity Kocaeli İzmit SilkroadR SROR Silk Gold MTC Epin Kodlu Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. SilkroadR keyfini JetNetCity'de yaşayın. Silkroad size açık. Ticaret yaparak büyük paralar kazanıp kazanmayacağınız, haydutlarla dolu devasa kıtalarda avlanan yalnız kurt olup olmayacağınız veya Silkroad'da huzuru sağlayan etkin bir muhafız olup olmayacağınız tamamen size bağlıdır.

 

21 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159