İzmit Kocaeli League of Legends LOL Riot Points RP Bayi Satış Noktası

League of Legends LOL RiotPoints RP

JetNetCity Kocaeli İzmit League of Legends LOL North America Kuzey Amerika EU West Nordic East AB Batı İskandinav ve Doğu Brazil Brezilya Turkey Türkiye Riot Points RP Epin Kodlu MTC Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. League of Legends LOL keyfini JetNetCity'de yaşayın.

Becerini ve zekânı sınayacak, rekabete dayalı ve tempolu bir oyuna hazır ol. Kudretli bir Sihirdar ol ve Adalet Meydanlarında senin adına savaşacak yiğit Şampiyonlar çağır. 100'den fazla şampiyonun arasından seçim yaparak farklı görselliğe sahip, eşsiz bir dünyada 5'e 5 veya 3'e 3 karşılaşmalarda savaş. Oturum tabanlı oyunların ve MMORPG'lerin en iyi unsurlarını bir araya getiren bir deneyim yaşamaya hazırlan.

İzmit Kocaeli Heroes of Newerth HON Coin Bayi Satış Noktası

 

Heroes of Newerth HON CoinJetNetCity Kocaeli İzmit Heroes of Newerth HON Coin Epin Kodlu Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. Heroes of Newerth HON keyfini JetNetCity'de yaşayın.
Dota oynayan arkadaşlar zaten bilir. Bu Oyunu yapabilmek için öncelikle Dota’nın yapımcısı olan ICEFROG’dan izin alındı… Daha sonra oyun yapıldı ve ücretli olarak piyasaya sürüldü. Oyun tıpatıp Dota’nın tarzında olup Strateji sınırlarını aşmıyor… 
Birazda oyun içeriğinden bahsedelim.
Kullanıcı adı ve şifreniz ile girdikten sonra “Play Now” Butonuna tıklıyor ve bekliyorsunuz. Elbet bir oyun bulacaktır. Bulduğunda ise hangi hero(kahraman) gelmiş ise yada hangi heroyu seçmiş iseniz bunların aktif ve pasif özellikleri var. Oyundaki tüm karakterler en fazla 25levele ulaşabilmektedir ve her levelde farklı bir skil(büyü) açılıyor ve bunun hangisi olacağını 4büyü arasından siz belirliyorsunuz.

19 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159