İzmit Kocaeli NosTale Satış Noktası

NosTale’in fantastik dünyası, sana NosMates ile beraber heyecan verici maceraları yaşama fırsatı veriyor. Düşürücü görevlere ve vahşi hayvanlara karşı elinde kılıcın ve sihirli değneğin olacak. Dünyana sihirli değneğini vurmaya hazır msın?

JetNetCity Kocaeli İzmit NosTale Epin Kodlu MTC Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. NosTale keyfini JetNetCity'de yaşayın.

İzmit Kocaeli Wizard101 Satış Noktası

 

Wizard Şehri’ne korkunç yaratıklar musallat oldu. Büyüler dünyasını ancak sen kurtarabilirsin! Büyücü çırağı kılığına gir, yabancı diyarlarda gezin ve heyecanlı maceralar yaşa!
JetNetCity Kocaeli İzmit Wizard101 Epin Kodlu MTC Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. Wizard101 keyfini JetNetCity'de yaşayın

İzmit Kocaeli AirRivals Kredi Satış Noktası

AirRivals KrediKurulum gerektiren oyun türünde uzay macera olarak yayınlanan AirRivals ülkemizde bir hayli yaygın. Oyuncular Darkorbit ve OGame oyunlarında bulamadıkları görsel şöleni AirRivals ile yaşıyor.

JetNetCity Kocaeli İzmit AirRivals Kredi Epin Kodlu MTC Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. AirRivals keyfini JetNetCity'de yaşayın.Muhteşem manzaralı Phillon Gezegeni semalarında tehlike ve hızlı manevra yeteneği iki ulus arasındaki çatışmalarda belirleyici olur. Pilotların hayatta kalabilmesi için sadece hızlı ve akıllıca tepki vermeleri yetmez, aynı zamanda stratejik düşünebilmeleri gerekir. Hava düelloları ve filo savaşları yüzünden gökyüzü gece gibi, yabancı varlıklar ve düşman birlikleri kuytu köşelerde cirit atıyorlar. Sen de tarafını tut, kendi tugayını kur ve kainatı işgal et!

 

İzmit Kocaeli 4Story Satış Noktası

Kendilerini amansız bir savaşın içerisinde bulan üç krallık! Bir zamanların barış dolu dünyası hala hafızalarda.

Birlik ve hakikat uğruna savaşarak, ülkenin yaralarını sarmaya hazır mısın?

JetNetCity Kocaeli İzmit 4Story Epin Kodlu MTC Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. 4Story keyfini JetNetCity'de yaşayın

İzmit Kocaeli Metin2 Oyun Ejder Parası EP Yang Gold Satış Noktası

Metin2 M2 Ejderha Parası EP Yang Gold

Silkroad Online oyununa alternatif olarak Alman Yazılım firması GameForge tarafından yayınlanan oyun Türkçe olması ve geniş bir yaş spektrumuna hitap etmesi nedeni ile oldukça popüler hale geldi.  JetNetCity Kocaeli İzmit Metin2 Oyun Ejder Parası EP Yang Gold Epin Kodlu MTC Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. Metin2 M2 keyfini JetNetCity'de yaşayın.

Ejderha Tanrısı, uzun zamandır Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıklarını nefesiyle koruma altına almıştı. Fakat artık büyük bir tehditle karşı karşıya olan bu muhteşem büyüler dünyasını, Metin Taşları sadece büyük hasara uğratmakla kalmadı, kıtayı ve sakinlerini kaos ve yıkıma sürükledi. Krallıklar arasında savaş çıktı. Yırtıcı hayvanlar vahşi canavarlara, ölüler kana susamış mahlûkatlara dönüştü. Bir dövüş sanatları ustası olup ülkeyi ve sakinlerini koru!

 

26 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159