İzmit Kocaeli Seafight Kara İnci Gemi Bronz Silver Gold Vip Avantaj Paketi Satış Noktası

 

GTA ile başlayan sokakların adamı fantazisi web tabanlı olarak denizlerde Seafight ile devam ediyor.  JetNetCity Kocaeli İzmit Seafight Kara İnci Goliath Vefa Flora Fatale Sea Hawk Ageis Trinity Citadel Slot-CPU 4 Citade Katlayıcı Bronz Silver Gold Vip Avantaj Paketi Epin Kodlu MTC Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. Seafight keyfini JetNetCity'de yaşayın. 
Korsan olup denizlerin hükümdarı ol ve bayrağını her yerde dalgalandır!
Seafight bir gerçek zaman fantezi macerasıdır! Denizlerde büyük maceralar yaşa, amansız savaşlara katıl ve özgürlüğün, servetin ve zenginliğin hayalini gerçekleştir.
Açık denizlerde şimdi binlerce gerçek rakibe karşı macera ve aksiyon yaşa. Ayrıca her ay 10.000 Euro kazanma şansın olacak!
Çapayı çek, halatları çöz ve yelkenlerini aç! Denizlerin en korkulan korsanı ol!

İzmit Kocaeli Darkorbit Uridium Bronz Silver Gold Vip Avantaj Paketi Satış Noktası

DarkorbitJetNetCity Kocaeli İzmit Darkorbit Uridium Bronz Silver Gold Vip Avantaj Paketi Epin Kodlu MTC Gamesultan Yetkili Satıcısı Bayi Satış Noktası. Darkorbit keyfini JetNetCity'de yaşayın. Darkorbit BigPoint yazılım firmasının geliştirdiği browser web tarayıcı tabanlı en kapsamlı oyundur. Milyonların beğenisini kazanan oyun tam bir uzay savaşı macerası olarak nitelendirilebilir. Dünya da bulunmayan ve tükenmiş olan hammaddelerin hepsini uzaydan bulabilirsiniz buyrun başlayın.

7 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159