Ozan Çolakoğlu 01 2012 Yeni Albümü Şarkıları Şarkı Sözleri Mp3 Video Klibi Dinle İzle Seyret İndir

Ozan Çolakoğlu 01 2012 Yeni Albümü Şarkıları Şarkı Sözleri Mp3 Video Klibi Dinle İzle Seyret İndir

Ozan Çolakoğlu 2012 01 albümü ile müzik severlere merhaba dedi. Ozan Çolakoğlu 2012 albümünde birbirinden ünlü sanatçılar yer alıyor ve bu albümde en çok beğenilen şarkı, Tarkan’ın Aşk Gitti Bizden diyebilirim. Ozan Çolakoğlu 2012 albümünü tüm müzik marketlerden ve online müzik albümü satışı yapan web sitelerinden alıp keyifle dinleyebilrisiniz. şimdiden herkeze keyifli müzik dinlemeler.

Cem Adrian Herkes Siyah Bir Veda Öpücüğü 2012 Yeni Albümü Şarkıları Şarkı Sözleri Mp3 Video Klibi Dinle İzle Seyret İndir

Cem Adrian Herkes Siyah Bir Veda Öpücüğü 2012 Yeni Albümü

Ve şimdi Emir'le doğan ve Kayıp Çocuk Masalları'yla can çekişen bir hikayenin sonunu anlatmalıyım size. Bilmeye hakkınız var.

Yüzleşmekten hiç korkmadan, kaçmadan… Her ne varsa... İyisi kötüsü. Güzeli çirkini. Siyah Bir Veda Öpücüğü'yle bitmeli her şey. Üç noktalar yerine tek noktalar koymalıyım artık.
"Hoş geldin"
C. A.

Sıla Vevayla 2012 Yeni Albümü Şarkıları Şarkı Sözleri Mp3 Video Klibi Dinle İzle Seyret İndir

Sıla Vevayla 2012 Yeni Albümü Şarkıları Şarkı Sözleri Mp3 Video Klibi Dinle İzle Seyret İndir
 2007 yılında kendi adını taşıyan albümünü çıkaran Sıla, "...Dan Sonra" isimli şarkısı ile dikkatleri üzerine çekerek "En İyi Çıkış Yapan Sanatçı" ödüllerine layık görüldü. Sözleri ve besteleriyle çok konuşulan ve beğeni toplayan sanatçı, 2. albümü "İmza" ile bu sefer de 2009 yılında "Yılın Kadın Sanatçısı", "Yılın Albümü" ve "Yılın Şarkısı" gibi birçok ödül alarak yerini sağlamlaştırdı. Sıla 2010 yılında "Konuşmadığımız Şeyler Var" isimli albümü ile en çok satan albümler ve en çok dinlenen şarkılar listelerinin en üst sıralarından uzun süre inmedi. Verdiği konserler ile başarısını her geçen gün büyüten sanatçının, 2012 Mart ayında sevenlerine sürpriz olarak DVD+CD'den oluşan "Joker" isimli projesi piyasaya sürüldü ve Sıla eski şarkılarının yeni versiyonlarını seslendirerek yine satış listelerinde ve dijital platformlarda zirveye oturdu.
9 Ekim Salı günü "Vaveyla" isimli albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Sıla; sözleri kendisine ait olan ve bestesini Efe Bahadır ile ortak yaptığı "İmkânsız" isimli çıkış şarkısını, tüm radyo ve dijital ortamlardan müzikseverlerin beğenisine sundu. Ayrıca şarkı ve albüm adı açıklandığı andan 10 dakika sonra Twitter'da en çok paylaşılan gündem başlıkları listesine 3.Sıradan girdi.

Mehmet Erdem Herkes Aynı Hayatta Hakim Bey 2012 Yeni Albümü Şarkıları Şarkı Sözleri Mp3 Video Klibi Dinle İzle Seyret İndir

Mehmet Erdem Herkes Aynı Hayatta Hakim Bey 2012 Yeni Albümü
 Mehmet Erdem uzun yıllardır farklı projelerle müzik dünyasının içinde yer aldı. Özellikle yaptığı film ve dizi müzikleriyle isminden sıkça söz ettirdi. "Deli Deli Olma" adlı filme Özgür Akgül ile beraber yaptığı müzikle "Altın Portakal Film Festivali"nde "En İyi Film Müziği" dalında ödül alan Mehmet Erdem ayrıca kariyeri boyunca "Çalgı Çengi", "Memleket Meselesi", "Sizi Seviyorum", "Polis", "Dol", "Avrupa Avrupa", "Kalbim Seni Seçti", "Kalpsiz Adam", "Sınıf" gibi bir çok başarılı film ve dizinin de müziklerine imza attı. Sanatçı son dönemin en sevilen ve izlenen dizilerinden "Leyla ile Mecnun"un da müziklerini yapıyor. 
 
Mehmet Erdem kendine has vokalini geniş kitlelere ulaştıracağı "Herkes Aynı Hayatta" isimli albümünün çıkış şarkısı olan, söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Hakim Bey"i geçtiğimiz günlerde dijital müzik platformları, radyo ve televiyon aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkıya Evren Arasıl yönetmenliğinde, Hüsnü Şenlendirici'nin de klarnet solosuyla rol aldığı, performans görüntülerinden oluşan bir klip çekildi. Şarkı ve video klibi; müzik blogları başta olmak üzere dijital dünyada fırtınalar estirdi. 

Orhan Gencebay İle Bir Ömür 2012 Yeni Albümü Şarkıları Şarkı Sözleri Mp3 Video Klibi Dinle İzle Seyret İndir

Orhan Gencebay İle Bir Ömür 2012 Yeni Albümü Şarkıları Şarkı Sözleri Mp3 Video Klibi Dinle İzle Seyret İndir 
 
Türk müzik tarihinin en önemli, en özel, en güçlü isimleri ORHAN GENCEBAY'ın müzikteki 60. sanat yılını kutlamak için bir araya geldi.
 
32 dev isim Orhan Gencebay'ın Türk müzik tarihine damgasını vurmuş 33 özel eserini yeniden yorumladı. Albümde yer alan tüm sanatçılardan oluşan koro ise "Batsın Bu Dünya" şarkısını seslendirdi. "Orhan Gencebay ile Bir Ömür" adlı albümünde uzun süre gündemi meşgul eden "albüm sıralaması ne olacak?" ve "A1 kim olacak?" sorusunun cevabı ise; tüm dünyada, benzer örneklerinde de uygulandığı üzere "Alfabetik" bir sıralama yapılmıştır. 

30 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159