2009 Rio Moda Haftası Yaz Koleksiyonları

Rio Moda Haftası'nda 2009 ilkbahar / yaz koleksiyonları tanıtılıyor. Rio de Janeiro'da gerçekleştirilen moda haftasında top modeller ve modellerin sunduğu koleksiyonlar defileleri izleyenler tarafından büyük ilgi görüyor. İlk olarak tasarımcı Walter Rodrigues'in kolekisyonları ile TNG, Salinas ve Totem koleksiyonları sunuldu.

Tesettür Mayosu 2009 Haşema Modelleri

Tesettür Mayosu Haşema
2009 yaz sezonu için firmalar yeni haşema modelleriyle adeta yarışa girdiler.Günden güne daha estetik daha modern tarzlarıyla bizlere seçicilik konusunda büyük kolaylıklar sağlıyorlar.Sadece tesettürlü bayanlara hitap etmeyen tesettür mayoları mayo veya bikini giymek istemeyen kızlarımıza ve bayanlara da çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Yazın helede sahilde Giyecek sıkıntısı yaşadığımız çok olur.Hem tesettüre uygun hem de sadece bayan olsa bile birileri tarafından görülme kaygısı gütmeden rahatça denizin keyfini sürebileceğiniz şık ,modern ve tesettürlü mayoları sadece model olarak size sunuyoruz…

Tesettür mayo veya markalaşmış ismi ile haşema, pek çok bayanın gözdesi oldu. Önceden çok tuhaf karşılanan haşema giymek , artık son yıllarda tavan yaptı denilebilir. Artık gittiğiniz pek çok sahilde tesettür mayosuyla giren bayanlarla karşılaşıyorsunuz.Üstelikte tercihe göre renk renk, model model çok çeşitleri var.

46 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159