Windows 8.1 CPU Frekansı Yanlış Farklı

Windows Görev Yöneticisi Turbo Boost İşlemci Frekans Hızı Yanlış Olduğundan Farklı CPU-Z ve 

Windows 8.1 sürümünün en önemli özelliklerinden biri tüm donanım fonksiyonlarını başarılı biçimde kullanması olarak sayılabilir. Buna alışan kullanıcılar farkında olmadan Windows'un bir özelliği aktif edildiğinde görev yöneticisinin işlemci sekmesinde işlemci hızının yanlış rapor monitör edildiği görülmektedir.

Diğer Püf Noktaları

Windows'la ilgili en son yayınlanan püf noktaları. Bu püf noktalarında kendinize hız artışı, performans, özel ve özerk sistem yönetimi gibi konularda yarar sağlayabilirsiniz. Bu bölümde anlatılan bilgilerin uygulanmasından doğacak sorunlar konusunda Web Sitemiz sorumlu değildir.

Windows Soru, Sorun, Çözüm, Hata

100 soruda Windows Sorun Giderme, Onarmar taktikleri. Teknolojik muamma Windows için bazı sorun giderme taktiklerini sizler için derledik. Burada anlatılanların ziyaretçilerimiz tarafından denenmesi durumunda ortaya çıkacak sorunlardan JetNetCity sorumluluk kabul etmemektedir. Burada anlatılan sorun giderme yöntemlerinin çoğu  Win98, Win2000 ve WinXp işletim sistemlerinin tümünde geçerlidir.

Windows İpuçları, Püf Noktası, Noktaları, Pratik

Windows'la uğraşırken her zaman gerekli olan bazı pratik bilgiler vardır. Bunların çoğu zaman zaman internet sitelerinde yayınlanır. Sizlerin için en değerli 55 püf noktasını ve Windows yardımcı programları için de gerekli diğer ipuçlarını JetNetCity derledi. Bu püf noktalarını uygulamanızdan doğacak zararlar konusunda Web Sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir.

4 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159