Başbakan'ın Tayyip Erdoğanın Bilgisayarındaki Dosyaları Internette

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan

İşte en çok merak edilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Bilgisayarındaki Dosyaları. Başbakan'ın dosyaları internette! VİDEOBaşbakan Erdoğan'ın bilgisayarındaki dosyaları görmek ister misiniz? İşte internette dolaşan o video. AK Parti'ye, kapatılması istemiyle dava açılması ve takip eden süreci gelin bir de mizahi açıdan izleyelim. Haberturk

Başbakan'ın dosyaları internette. Başbakan Erdoğan'ın bilgisayarındaki dosyaları görmek ister misiniz? AKP'nin kapatılması istemiyle dava açılması ve takip eden süreç mizah konusu oldu. İşte internette dolaşan "Erdoğan'ın dosyaları" videosu. Guncel.Net

Safiye`yle Faik Sabahlar Şenlik

Safiye Soyman, Faik Öztürk, Safiye'yle Faik Sabahlar Şenlik, Safiyeyle Faik Sabahlar Şenlik, Eğlence, Star, Startv.

Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ten yeni bir espri şov daha, Bu defa izleyici Faik Bey'in Sohbetine doaycak...

 

Safiye`yle Faik Sabahlar Şenlik ( Yeni )

 

İçi dışı bir, samimi ve sıcak bir kadın. “Ölüyü bile güldüren” cinsten, esprili, doğal bir erkek...

Faik Öztürk, Safiye Soyman, Armağan Çağlayan Diyalogları

Faik Öztürk, Safiye Soyman, Armağan Çağlayan, Son Ütücü, Yine Beni Dinleyin 2006, Faik Ozturk, Armagan Caglayan, Matrak diyalog, Matrak Magazin          Geçtiğimiz günlerde Safiye Soyman'ın Jetski keyfi, kendisi için üzücü olmuştu, bu durumu magazincilere yorumlayan sevgilisi Faik Öztürk ise söyledikleri ile magazincileri bir hayli gülümsetmişti. Bu olaydan sonra Seda Sayan'ın sabah programına katılan Soyman, Faik Bey'in kendisine hala evlenme teklif etmediğinden yakınmış ve bu durum üzerine Sayan Faik Bey'i arayıp canlı yayında zorla evlenme teklif ettirmişti. Tv yapımcısı ve son ütücü programının sunucusu Armağan Çağlayan durumu fark edip ikiliden güzel ve esprili bir program yaptı, işte Faik Bey'den inciler.

Safiye, Faik, Kavga, Tartışma

Katıldıkları Son Ütücü programından sonra kültürel yaşantımızın önemli bir parçası olan ve Ahu Tugba - Meriç Erkan, Banu Alkan (Orkide) - Murat Taşdemir ikililerinden farklı olarak, evliliğe beraberlik, tartışmaya atışma çözümleri üreterek toplumun tüm kesimlerinde beğeni ile izlenen Safiye Soyman Ve Faik Öztürk ikilisinin aralarında yaşanan küçük bir tartışma, magazin programları tarafından abartılınca ortaya Saiye Soyman ve Faik Öztürk, tartıştımı, kavga mı etti, ayrıldılar mı, Faik Safiye'ye bağırmış vs. gibi dedikodular çıkmasına sebep oldu.

10 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159