Turkcell Superonline Fiber Internet Hız Testi

Turkcell SuperonlineJetNetCity güçlü ağ altyapısını Turkcell Superonline ile daha da güçlenndiriyor. Hız Testi için sizleride JetNetCity'ye bekliyoruz.

- JetNetCity mevcut teknoloji alt yapısı ile tüm değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bu teknoloji desteği ile müşterilerimiz tarafından yapılan gerçek testler ile elde edilen sonuçlarda 15-20 aynı yada farklı oyun üst üste çalıştırılarak ve her biri çalışır durumda olmasına rağmen bilgisayarlarımızın maksimum performans ile bu oyun uygulamalarının arasında sorunsuz geçis yapabildiği gözlemlenmiştir.

 

İzmit LAG'sız En Çok Crossfire CF League of Legends LOL Wolfteam WT Pointblank PB Silkroad SRO R Dota 2 Eurobattle Heros Newerth HON Cabal Online Ping'siz Oynanan Cafe A4-Tech X7 Internet Kafe

JetNetCity güçlü donanımlı PC'ler ve yaygın kalabalık müşteri grubu ile İzmit'te LAG'sız En Çok  En Fazla Crossfire CF League of Legends LOL Wolfteam WT Pointblank PB Silkroad SRO R Dota 2 Eurobattle Heros Newerth HON Cabal Online CS Counter Strike 1.6 Ping'siz Oynanan Cafe Internet Kafe'dir.

 

20 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159