Tarihçe

JetNetCity, 1998 yılından bu yana internet cafe, internet ve bilgisayar hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. İlk olarak İzmit Merkez, Cumhuriyet Parkı yanında faaliyetine başladıktan sonra değişen müşteri portföyü ve yönelimleri dikkate alarak Internet Cafe'lerin merkez üssü haline gelen Belsa Plaza'da hizmet vermeye devam etmektedir.

2006 yılından itibaren İzmit Merkez Belsa Plaza'da hizmetlerini sürdüren JetNetCity, Silkroad Online (SRO), Metin2, Knight Online(KO), Cabal Online, Warrock Online vb. online oyunlarda seçkin oyuncu kitlesine sahip ve oyuncular tarafından tercih edilen bir işletme olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyabilmek için sürekli olarak yenilenmektedir.

Güler yüzlü ve müşteri talep ve beklentilerini önemseyen işletmecilik anlayışı sayesinde, oyuncu kitlesinin ilgisini kısa sürede üzerinde toplamayı başarmış ve 1000'lerce mutlu müşteri sayısına ulaşmıştır.

En Yeni ve Popüler Oyunların, sürekli güncellenen Online Oyunlar ile birlikte güçlü donanımlara sahip bilgisayarlar ve çevre birimlerle, oyuncu ve kullanıcıların hizmetine sunulduğu, Oyun ve Oyuncu kitlesinin sürekli genişlediği doğal çeşitliliğe sahip olan kafeteryamızda, samimi ve diyalog içinde arkadaşlıklar, ve oyun heyecanı sürdürülmektedir.

2009 yılı sonlarında tamamlanan ve faaliyete geçen JetNetCity Wembley Stadium Playstaion 3, XBox, Nintendo Wii ve PSP Cafe'yi hizmete açarak hizmet ve müşteri portföyünü genişletme konusunda önemli bir projeye imza atmıştır.

JetNetCity, Bilgisayar ve Oyun Konsolu sektöründe deneyim sahibi bir işletme olarak, eğlence sektöründe tanınmış ve kalitesi kabul gören hizmetler vermeyi benimsemiştir. Sektörel gelişmeleri takip ederek hizmet verdiği iş kolları ve müşteri portföyünün daha da artarak büyümesini hedeflemektedir.

29 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159