Silkroad Silk Gold Resimli Srobot isrobot Nasil Alınır Kurulur Kurulumu Anlatımı

Silkroad için Bilgiler : 90lvl 90 level legend 3
Silkroad M Altın Oyun parası yükleme yükletme alımı satışı satımı
Silkroad srbot srobot SroBot isrobot tbot softbot alımı satımı satışı kurulumu yüklemesi
Silkroad 50 100 200 300 500 1000 Silk yükleme.
Msn : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Orjinal Yeni Sro Legend 4 Legend IV Tomb of the Qinshi  Update'li iSRobot İndir :

Link 1 : Orjinal Yeni Sro Bot Dosyası Yeni Client Sonrası 2-3 Saat içinde Yayınlanır
Link 2 : Orjinal Yeni Sro Bot Dosyası Yeni Client Sonrası 2-3 Saat içinde Yayınlanır

Detaylı Kurulum Anlatımları için tıklayınız. Foruma üye olarak isrobot anlatım mesajlarına cevap yazın ve resimli türkçe detaylı anlatımdan sınırsız faydalanın

iSRobot Güncellemeleri Silkroad Update günleri 3-5 saat içinde sitemize eklenmektedir.
Son Güncelleme : 19.05.2009 Sro Update 19 Mayıs 2009

 

Silkroad Bedeva Silk Beleş Silk Hediye Silk Çizelgesi
300 Silk Alana 25 Silk
500 Silk Alana 50 Silk
1000 Silk Alana 100 Silk Hediye
SilkroadOnline Tarafından otomatik olarak yüklenmektedir.
MultiClientv6. NoDcClient, Sro Modifier, SRO_Loader_Tup 1.184, 1.185, 1.186, 1.187, 1.188, 1.189, 1.190, 1.191, 1.192, 1.193, 1.194, 1.195, 1.196, 1.197 silk gold 1.105, 1.106, 1.107, 1.108, 1.109, 1.110, 1.111, 1.112, 1.113, 2.00, a, b, c, d, e, f, g, i ,j, k srobot bot isrobot patch ne nedir nereden nerden kimden hangi siteden nasıl alınır kurulur download, dowlad, downlad, dawnlod, dawnlad, edilir, edebilirim, indir, indirme, indirilir, inndir, çek, çekme, çekilir, çekebilirim, Silkroad Online, Silroad, silkrad, silkrod, sikrot, sikrat, silkraad, sikraad, silkroot, sikroot, silkrood, sikrood, sikroad, isrobot, bedava bot, kırekli bot, crack bot, beleş bot, tbot download, softbot yeni versiyon, patch, update, ucuz, robot, maymun, tavşan, key helper, sincap, silk, ticket, exp, skill, guild, kervan, sword, blade, glavie, kalkan, shell, elixir, weapon, M Gold, nasıl, kim, kimden, alınır, kurulur, yüklenir, yükleme, bot kurulumu, General, Protection, Auto Training, Loop, Team, Filter, Chat, ayarları.Kurulum Tamamlandıktan sonra Oyuna giriyoruz.

Bot ile oyuna girdikten sonra "HOME" tuşuna basınız.Karşınıza aşşağıdaki pencere çıkacak.

isrobot ile Silkroada Giriş ve Kullanıma Başlama General Sekmesi

 

 

Bu kısımda bot serverına bağlanacaksınız ve birkaç genel ayarı yapacaksınız.
Öneri: eğer maymununuz varsa otomatik toplamayla ilgili herşeyi kapatın bu çarınızın kasma hızını oldukça yavaşlatacaktır.

Otomatik Pot Kullanma Ayarları

Aşağıdaki resimden yararlanarak charınızın lvline ve buildine göre ayarlarınızı yapınız

isrobot Pot Protection Sekmesi Bölümü Ayarlarıbu kısımdaki otomatik mana ve hp kullanma ayarlarını oyun içerisindeki "auto potion" ayarlarınızla aynı yapınız.At ve kurt canınızı atın ve kurtunuzun canını kontrol edip yazınız. Kurtunuz lvl atladıkça bu ayarıda deiştirmeniz gerekmektedir

Skill Ayarları
Charınızın kasacağı yeri, kullanacağı skilleri ve birkaç ayrıntının ayarlarını aşşağıdaki bölümden yapacaksınız.

isrobot Skill Auto Training Otomatik işler Bölümü Sekmesi Ayarları

bu kısımdaki GM ve PK ile ilgili ayarların yapılması önemlidir. bu ayarları yaptığınız taktirde banlanma rizkini aza indirgemiş olursunuz. Ayrıca ks ayarlarını yaparken diğer oyuncularıda düşünüp bu konuda duyarlı olmanız rica olunur.;)

Kasma yeri Ve Alışveriş ayarları

Bu kısımda charınızın kasacağı yeri ve charın şehre döndüğünde tamir vepot alma ayarlarını yapacaksınız.

isrobot Loop Kasma Yeri ve Alışveriş Sekmesi Bölümü Ayaları

 

 

Charınız şehre döndüğümde önce demirciye gidip tamirini yaptıracak daha sonra hp, mp, pill ve isteğinize göre diğer alışveriş işlemlerini yapacaktır.Charınızın almak istediği hp,mp ve pill miktarını ayarlarken inventorydeki boş alanı iyi hesaplayınız herşeyini aldıktan sonra 2 tane boş slot kalacak şekilde ayarlarsanız iyi olur.Aksi taktirde charınızın inventorysinde boş yer kalmazsa charınız yeterli hp veya mp olmadığından kasmaya gitmeyecektir.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Antalya, Artvin, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.Maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Osmaniye, Düzce

 

15 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159