Fenercell Nedir Nereden Nasıl Başvurulur Avantajları ve Tarifeleri Nelerdir

Fenercell
Fenercell Nedir?

Türkiye’de bir ilke imza atan Fenerbahçe Spor Kulübü Fenercell markasıyla, 23 Şubat 2009 tarihinde faaliyete başlamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün GSM hizmeti Fenercell projesi, rekabetin sınırlı olduğu Türkiye mobil pazarına yeni bir açılım getirmekte ve öncü rol üstlenmektedir. Bir GSM operatörü ve bir spor kulübü işbirliği ile mobil dünya yeni bir platforma taşınmaktadır. Bu girişim ülkemizde hem spor dünyası hem mobil sektörü açısından ilkleri gerçekleştirmektedir. Mevcut telekomünikasyon mevzuatı gereği lisanslı bir sanal mobil operatörlük (MVNO) mümkün olamadığı için gelir paylaşım modeli ile işbirliği başlatılmıştır. Dinamik ve esnek bir modelle yola çıkılmış, mobil telekominikasyon sektörünün hızına ve rekabetçiliğine uyum sağlamak ve ileride bir MVNO olarak sektördeki lider oyunculardan biri olmak vizyonu hedeflenmiştir.

Faturalı Turkcell 8040 Bedava 2 Gün Konuşma Kampanyası Nedir Nerden Nasıl Abone Olunur

Operatör savaşları başladı. Numara Taşınabilirliği ile birlikte Gsm hayatımıza giren yeni kavramlar ve kampanyalar mevcut. Bu kampanyalardan biride Turkcell'in mevcut Faturalı müşterilerinin numara taşımasını engellemek için oluşturduğu kampanya. Bu kampanya ile Faturalı Hat Sahipleri, Turkcell tarafından belirlenecek olan 2 gün boyunca her hafta ücretsiz konuşma dopingi almış olacak.

Turkcell Msn Live Messenger Ne Nedir Nerden Nereden Nasıl Alınır Kurulur İndirilir Download Yapılır

Turkcell Msn, Turkcell’in multimedya servislerine bir yenisi daha eklendi. Avea ve Vodafone Msn Live Messenger için henüz bir açıklama yapmamışken Turkcell sayesinde Live Messenger’ı’ı cep telefonunuza kurarak aynı bilgisayarda olduğu gibi listenizdeki kişilerle görüşme yapabilirsiniz. Üstelik 2007 yıl sonuna kadar kayıt ve bağlantı ücreti ödemeden yani ücretsiz olarak.

32 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159