60 ve 120 Ay Vadeli En Düşük Ev Mortgage Kredisi Hangi Bankada

En düşük konut kredi faizi hangi bankada?

Bankalar 120 ayda uzun vadeli konut kredisi faiz oranını, dosya ve komisyonlar hariç yüzde 1'in altına çekmeye başladı.

Merkez Bankası'nın faiz indirimi ve yurt dışı piyasalardaki olumlu havanın etkisiyle yaz aylarının sonuna doğru kısa vadeli konut kredisi faiz oranını yüzde 1'in altına çeken bankalar, bugünlerde düşüş trendini 120 ay gibi uzun vadeli konut kredilerine de yansıttı.

Banka Emlak Kredisi Mortgage Faiz Oranları

Emlak Banka Kredileri NasılAkbank, Albarakatürk, Anadolubank, Bank Asya, BankPozitif, Citibank, Denizbank, Finansbank, Fortisbank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, Kuveyt Türk, MillenniumBank, ING Bank, Şekerbank, Tekstilbank, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası Mortgage Emlak Kredisi Faiz Oranları.

En düşük konut kredi faizi hangi bankada?
Konut kredisinde bankalar arasındaki çılgın faiz indirim yarışı devam ediyor.

Bankaların hafta başından itibaren başlattığı kredi faiz indirimleri vatandaşlara cazip görünmek için yüzde 1’in altına inmiş gibi görünse de aslında hiçbir vadede faiz oranlarının yüzde 1’in altına inmediği ortaya çıktı. Çünkü bankalar ‘benimfaiz oranımdüşük’ diyebilmek için faizi düşük gösteriyor ancak bu faize katkı payı ve komisyon oranı gibi ciddimasraflar yüklüyor. Bankaya gelene kadar bunu bilmeyen vatandaş en düşük faizi alacağımdiye geldiği
bankadan yüksek faizle kredi alıp çıkmak zorunda kalıyor. Bu hafta ilan edilen
ve yüzde 1’in de altına inilerek tarihin en düşük konut ve tüketici kredisi faizi olarak tanıtılan faiz oranlarının da aslında yüzde 1’in altına hiç inmediği hesaplandı.

EN DÜŞÜK YÜZDE 1.29

HSBC %1,09 Faizli 12 24 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Şartları Koşulları Nedir Kimlere Nasıl Verilir

HSBC İhtiyaç Kredisi’nde Bayram Var!
HSBC'den Süper Rakamlar'la Bayram Kredisi
Tüm bordrolu ve serbest çalışanlar 6.000 YTL'ye kadar %1,09 faiz oranıyla HSBC Bayram Kredisi alıyor, bayramda rahat ediyor,12 ay vadede kolayca ödüyor! Üstelik kefilsiz.

6.000 YTL’den daha yüksek tutarlı ya da 12 ay vade üzerindeki talepleriniz için de çok uygun koşullar HSBC İhtiyaç Kredisi’nde!

İhtiyaç listenizi hazırlayın, eksiklerinizi tamamlayın!

23 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159