Casus ajan teknikleriyle tekniğiyle 5 günde İngilizce

İngilizce öğrenmek artık kabus olmaktan çıkıyor. Patronlar şimdi bu yöntemi tercih ediyor. Yabancı dil bilmediği için kariyerinde ilerleyemeyenler, yurtdışı bağlantılar ve iş görüşmelerinde zorlananlar, yabancı ortaklarıyla tercüman vasıtasıyla konuşmak zorunda kalan patronlar, hatta sırf İngilizce bilmediği için müdürlük koltuğunu başkasına kaptıranlar için 5 günde İngilizce eğitim fırsatı. 1960'lı yıllarda casuslara kısa sürede dil öğretmek için icat edilen ve yıllarca geliştirilen, demir perde ülkelerinin yıkılmasına kadar da gizli tutulan bu sistemi Alta Eğitim Danışmanlık’ın sahibi Fırat Utku, yaklaşık 5 yıl önce Türkiye'ye ithal ediyor.

Yabancı Dil Öğreniminde Kullanılan Teknikler Püf Noktaları Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Öneriler

Şüphesiz dil öğrenimi zor ve bitmeyen bir yoldur. Ve kendi kendinizi geliştirmeniz ancak azimle olur. Gitmenin mümkün olduğu bir ülkenin dilini öğrenmenin en iyi yolunun orada yaşamak olduğunu unutmayın. Böyle bir imkanınız bulunmasa bile, aşağıdaki kuralları uygulayarak bir dile vasat da olsa vakıf olabilirsiniz.

Öğrendiğiniz dilin konuşulduğu bir ülkeye gitmek istiyorsunuz ve bunun da o dili öğrenmenin en kolay ve hızlı yolu olduğunu biliyorsunuz. Fakat yeni bir ülkeye adım atmak ilk etapta garip gelebilir. Şöyle ki, yeni bir çevre, kültür ve dile alışmak zaman alacaktır. Ayrıca farklı bir zaman diliminde olmaktan da etkilenebilirsiniz. Ancak rahat olun ve yeni ortamınızı algılamaya çalışın.

83 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159