Anaokulu 2-4 Yaş Çocukları için İngilizce Eğitim Seti Jump Start Preschool

Jump Start Preschool İngilizce Eğitim Seti  Hakkında Bilgiler

JumpStart, ödül-kazanan macera-temelli bir 3D'dir, yönetici-kişiselleştirilen, vahşice yaratıcı olan asıl dünyadır, ve gerçekten eğlence, ama aptalın olduğuna izin vermez, ona hem matematik, hemde okuma, ve kritik düşünce becerilerini öğretir, bundan dolayı çocuklar, yaşamda gerçek bir atlama başlangıcını alır.
Jump Start Preschool

Jump Start Preschool web sitesi adresi : www.jumpstart.com
Nereden Alabbilirim Nerede Satılır : ?

Accelerated Word Memory Power Hafıza Geliştirme Metodlu Eğitim Seti

"Accelerated Word Memory Power" seti yabancı kelime öğrenmeyle ilgili doğal yeteneklerinizi ortaya çıkartır…

Çocukken hepimiz konuşmayı sadece duyarak değil, aynı zamanda görerek ve yaparak aktif bir şekilde öğrendik. Sesleri taklit ederek, anne ve babamızın hareketlerini kopya ederek ve sesler ile hareketler arasında devamlı ilişkiler kurduk. Bu süreç nefes almak kadar doğal ve eğlenceliydi. Öyleyse neden okul şartlarında öğrenilen bir yabancı dili veya kelimeleri çok zor olarak yorumluyoruz? Neden ana dilimizi öğrendiğimiz gibi yabancı dilleri etkili bir şekilde öğrenemiyoruz? Bunun sebebi "yabancı dil öğrenmeyle ilgili yetenek eksikliğiniz" değil, çoğu kez takip edilen metodun öğrenme yeteneklerinizden sadece bir kısmını kapsamasıdır.

EFU ENGLISH BEGINNER ELEMENTARY INTERMEDIATE Eğitim Seti

EFU ENGLISH EDUCATION SETEFU ENGLISH

80 VCD + 3 ÖĞRENCİ KİTABI + GÖRSEL SÖZLÜK

Yabancı dil öğrenmek isteyenler; işte size bulunmaz bir fırsat.
English Time'ın dünyaca ünlü İngiliz dilbilimcileri tarafından hazırlanan EFU İngilizce öğrenim seti sayesinde, İngilizce'yi çok daha kolay öğrenecek, konuları çabuk kavrayacak, okuma-yazma ve dinleme yetilerinizi geliştirip, gramerinizi güçlendireceksiniz.

English Education Set ile EFU'nun tüm kurlarına bir arada sahip olabilirsiniz.

EFU ENGLISH FOR BEGINNER LEVELS

Daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış ya da düşük seviyede İngilizce bilen kişilere hitap etmektedir ve 30 VCD, 1 Student’s Book, 1 Notebook ve 1 Sözlükten oluşmaktadır.

ROSETTA STONE MULTILANGUAGE İngilizce ve Toplamda 26 Dil Görsel Eğitim Seti

Rosetta Stone, temel mantığı "Yeni bir dili öğrenmenin en iyi yöntemi nedir? Kendi anadilinizi öğrendiğiniz yöntem" olan, çok başarılı bir yabancı dil öğrenme aracı. Sitelerinde de belirttikleri üzere, ilk dilimizi yani anadilimizi, okula bile gitmeden öğreniyoruz. Bunu, gördüklerimizi, işittiklerimizi başka hiçbir dile dayandırmadan yapıyoruz. Aynı yöntemi, yeni bir dil öğrenmek için de rahatlıkla kullanabiliriz.

46 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159