www. akparti.org.tr Ak Partinin Anayasa Mahkemesine Verdiği Kapatma Davası Savunmasının Tam Metni

Ak Parti Anayasa Mahkemesinde devam eden Kapatma Davası için Savunma Sürecini tamamladı. Sürecin hızlandırılması ve ülkemizin içinde bulunduğu belirsizlik sürecinden biran önce çıkarılması için Anayasa Mahkemesince tanınan savunma hazırlı süresinin dolmasına 2 hafta kala savunma tamamlanarak Anayasa Mahkemesine teslim edildi. Savunmanın tamamlandığını ve teslim edildiğin Başbakan yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil ÇiÇEK duyurdu.

Nerede Oy Kullanacağım Hangi Sandık Benimki

Seçmen SandığıYüksek Seçim Kurulunun Resmi Web Sitesinden hangi sandıkta oy kullanacağınızı öğrenebilirsiniz, ilerleyen yıllarda oy kullanımının daha da pratik kazanması için gerekli alt yapı hazırlanıyor. Oy kullanacağı sandık bilgisini seçmenlere Online olarak veren Yüksek Seçim Kurulunun web adresi : YSK SANDIK

Son Anket Sonuçları Şüpheli

2007 Genel Seçimlerinde polemik polemik üstüne, araştırma şirketleri birbiri ardına sonuçlar yayınlıyor. Herkes kendi bildiğince spekülasyon yapıyor. Seçim yaklaşırken anketler de birbirini kovalıyor. Peki anketlerdeki sonuçların kaçta kaçı doğru? Geçen seçimde sonuçların kaçta kaçı tuttu? Anket sonuçları ile ilgili derleme:

27 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159