League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Select a news topic from the list below, then select a news article to read.
The latest news from the Joomla! Team

JetNetCity Wembley Stadium Playstation 3 XBox Nintendo Wii Cafe

Mekan ve Konfor

JetNetCity, Wembley Stadium Playstation 3, PS3, XBox, Nintendo Wii, PSP Cafe Ekim 2009 itibari ile faaliyete başlamıştır, iş yeri özellikle konsol oyuncularının rahatı düşünülerek 3 katlı 260m2 bir alana tesis edilmiş olup konfor konusunda sallanır ahşap tv izleme koltukları, şık ve kullanışlı tv sehpaları, 107cm (42") tv'ler kullanılarak tasarlanmıştır.

Tv'ler ve oturma grupları gerek mesafe olarak oyuncuların dar ortamlarda kalmalarını engelleyecek nitelikte yerleştirilmiş ve zaten standardın üzerinde olan tv büyüklüğü hacimsel olarak yayılmış bir düzende dizayn edilmiştir.

Oyuncuların kişisel eşyalarını ve yiyecek içecek siparişlerin yanıbaşında kalabilmesi ve rahatça kullanımının / tüketiminin sağlanması için ahşap sehpalar mekan tasarımına dahil edilmiştir.

Internet bağlantılı konsollar sayesinde internetteki diğer online konsol oyuncuları ile karşılıklı oyunlar kurabilme imkanı verilmiştir. Konsollardaki internet bağlantısı ve linux işletim sistemi sayesinde konsol oyuncuları aynı zamanda e-posta kontrol edebilir veya msn, facebook gibi iletişim araçlarını kullanabilir. Bunun dışında internet bağlantısı aynı zamanda oyunların güncellenmesi ve eklentilerinin yüklenmesi içinde kullanılmaktadır.

5 adet Multitab konsol hazır olarak çoklu oyuncularını misafir edebilmek için beklemektedir, Multitab konsollar stadyum şeklinde tasarlanmış olup oyuncu grupların maksimum maç ve skor keyfi yaşamalarını sağlayacak niteliktedir.

Oyun salonunda içeçek ve yiyecek menüleri zengin içeriği ile hazır bulunmaktadır.

Dekor olarak tamamen stadyum havasında çim halı, kale, futbol topu, kaleci eldiveni vb. birçok aksesuar kullanılarak oyuncuların kendilerini farklı bir dünyada hissetmeleri sağlanmıştır.

Işıklandırma ve cephe giydirme, resim ve logoları ile örnek bir oyun salonu olarak değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi sürdürmek temel hedefimizdir.XBox Oyun Keyfi

JetNetCity Internet Cafe Online Oyun Merkezi

Mekan ve Konfor

JetNetCity, müşterilerine sunduğu olanakları maksimum düzeyde konfor ve memnuniyet üzerine tesis etmiştir. Bu k  apsamda kiralanan bilgisayarların teknik özellikleri diğer benzer işletmelerdeki özelliklerden üstündür.

 

Core2Duo teknolojili işlemciler, 2Gb Ram, 256Bit Nvidia 8600GT Vga Kart, 250Gb lokal ve 2Tb paylaşım diskleri, 8Mbit internet bağlantısı,Cisco Linksys Modem, D-Link Switch, vb. birçok teknolojiyi uyumlu biçimde çalışır durumda kullanıcılarının hizetine sunmaktadır. Oturma grupları ve bilgisayar yerleşimleri kullanıcıların birbiri ile en iyi iletişimi kurarak keyfili anlar geçirebileceği şekilde tasarlanmıştır.


Projeksiyon cihazı kullanılarak duvarda alınan yansıma ile, kullanıcıların oynadığı oyunlar diğer meraklı kullanıcı yada izleyicilerin rahatça takip edebileceği şekilde yayınlanmaktadır.

JetNetCity, Windows 7 Pro ve Office 2007 Pro ile en yeni 2010 oyunları ve daha eski versiyon oyunları ile hizmetinizdedir.

JetNetCity Internet Cafe Güçlü Bilgisayarlar En Yeni ve Popüler Oyunlar
Online Offline Bilgisayar Oyunları Eski ve Yeni Tüm Oyunlar bu bölümde anlatılmaktadır, JetNetCity oyun portföyü ile tüm oyuncuların cazibe merkezi olmaya adaydır.
Online Oyunlar Hakkında Bilgiler Haberler ve Download İndirme Linklerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Bu bölümde oyunlar ve internet dünyası ile ilgili yararlı bilgiler bulunmaktadır.
JetNetCity Internet Cafe Online Satış bölümünde sunulan ürünlere ait detay bilgileri sizler için derledik. Ürünlerin türleri ve kullanım biçimleri hakkında önemli ek bilgileri bu bölümde bulabilirsiniz.
JetNetCity Kurumsal Haberler bölümünde, müşterilerimize bilgilendirme amaçlı yayınlanan haberler bulunmaktadır.
JetNetCity Kurumsal Haberler bölümünde, müşterilerimize bilgilendirme amaçlı yayınlanan haberler bulunmaktadır.
JetNetCity Genel Sponsorluklar bölümünde, katıldığımız desteklediğimiz turnuva, kampanya veya organizasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

En yeni oyun haberleri, eski oyunlarla ilgili bilgiler.

JetNetCity'de oynayabileceğiniz oyunlar.

Wolfteam, PointBlank, Leage of Legends, World of Warcraft, Euro Battle, S2, KnightOnline Ko, Crossfire, Silkroad R, Private, Çakma Server Sunucular gibi en çok oynanan Online Oyunların Merkezi JetNetCity

WolfTeam, MStar, S2 Son Silah, Cengiz Han 2, Kehanet, Rakion, ZombiRock Türkçe İzmit Kocaeli Bayisi Satış Epin Kod Internet Cafe Kafesi, JoyGame Oyunları Kocaeli İzmit Bayisi JetNetCity'de oynanır.

Cross Fire Crossfire CF Türkçe İzmit Kocaeli Bayisi Satış Epin Kod Internet Cafe Kafesi, Z8Game Oyunları Kocaeli İzmit Bayisi JetNetCity'de oynanır.

SilkRoad, SilkRoad R, Digimon Masters, Knight Age Türkçe İzmit Kocaeli Bayisi Satış Epin Kod Internet Cafe Kafesi, JoyMax Oyunları Kocaeli İzmit Bayisi JetNetCity'de oynanır.

Seafight, Dark Orbit, Arenas of Glory, Battlestar, Galactica Online, Damoria, Deepolis, Drakensang Online, Farmerama, Hell Blades, Ice Age Online, Pirate Storm, RamaCity, Skyrama, War of Titans, XBlaster, Zoo MumbaTürkçe İzmit Kocaeli Bayisi Satış Epin Kod Internet Cafe Kafesi, BigPoint Oyunları Kocaeli İzmit Bayisi JetNetCity'de oynanır. Darkorbit Uridium, Seafight İnci, Farmerama Altın Pusuya yatmış adi domuzlar, Drakensang Andermant, VIP, Bronze Paket, Gümüş paket, Çiftlik altını, Başlangıc veya Ekonomi Paketi, Goliath(Gemi), Lazer ve Kalkan Paketi, Yardım Paketi, Avantaj Paket, Vefa, Katlayıcı, İndirim"Avantaj Paketleri XL, Sezonluk Yardımcı, Flora Fatale, Mücadele Paketi, Akıllı Bomba, Insta Kalkan ve en iyi cephane deposu, LF3 Lazer Topu veya 10 Adet SG3N-B02 Kalkan Jeneratörü, Sea Hawk Tasarımı, Solace Spectrum Diminisher Sentinel Venom Şimşek Tasarımı, Aegis Destek Gemisi, Citadel Slot CPU 4, oleksiyoncu Paket, Altın Paketi, Tricolor Paketi, Trinity Gemi Paketi, Spearhead, Özel Tasarım Paketi Satın Almak için JetNetCity'ye gelin.

4Story, Aion, Airrivals, Battle Knight, Bitefight, Europe 1400, Gladiatus, Ikariam, Kings Age, Nostale, OGame, Tanoth-Legend Online, Wild Guns, Wizard 101, Türkçe İzmit Kocaeli Bayisi Satış Epin Kod Internet Cafe Kafesi, GameForge Oyunları Kocaeli İzmit Bayisi JetNetCity'de oynanır.
Point Blank, PB Türkçe İzmit Kocaeli Bayisi Satış Epin Kod Internet Cafe Kafesi, nfinityGames Oyunları Kocaeli İzmit Bayisi JetNetCity'de oynanır.

Online Oyunların düzenlediği etkinliler

Heroes Newerth ve League of Legends Oyunları RiotPoint RP ve Coin Satış

JetNetCity Sosyal Medya Facebook, Twitter, Linkedin, Blogger

Oynadığınız oyunlarla ilgili bilgiler. Çözemediğiniz sorunların çözümleri.

Laptop NoteBook

Dizüstü NetBook

Kocaeli Şehir Kent Rehberi Adresler Telefonlar Etkinlikler

Kocaeli İzmit İçinde Yemek Restaurant Yiyecek Lokanta

Günlük Günlü  Süreli İndirim Fırsat Kampanya İndirim Ucuzluk Siteleri Ürünleri

 

www.firsaton.comwww.sehirfirsati.comwww.firsatsaati.comwww.tumfirsatlar.com
www.batangemi.comwww.sihirlimarkalar.comwww.hayatimizfirsat.comwww.aklindatut.com
www.firsatyagmuru.comwww.dunyaninfirsati.comwww.limango.comwww.trendyol.com
www.morhipo.comwww.kampanyon.comwww.bonubon.comwww.daybuyday.com
www.1v1y.comwww.zizigo.comwww.vipdukkan.comwww.evim.net
www.altincicadde.comwww.markafoni.comwww.balerin.comwww.yakala.co
 
www.firsatbufirsat.com
www.grupanya.com
 

 

14 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159