Elveda Rumeli Dizisi Konusu Tanıtım Künyesi

Elveda Rumeli Dizisi Yeni En Son Bölümü İzle Seyret

Hikayemiz, 19OO’lerde, Osmanlı’nın yönetiminde olan Makedonya’da geçen; fakir bir baba ve kızlarının hikayesidir. Sütçü Ramiz ve ailesi; Manastır’ın Pürşıçan köyünde yaşarlar. Osmanlı’nın son demleridir. Balkan topraklarında iç karışıklar başlamış; Makedonya’da ayrılıkçıların çıkardığı huzursuzluk yavaş yavaş artmakta ve yakın gelecekte patlak verecek büyük olayların sinyallerini vermektedir. Bir yandan İttihatçiler Abdülhamit’e karşı örgütlenmekte ve Osmanlı yönetimine muhalefet etmektedir.

Adanalı Dizisi Konusu Tanıtım Künyesi

Adanalı Dizisi Yeni En Son Bölümü İzle Seyret

İstanbul’da suç almış başını yürümüş; kapkaç, soygun, kaçakçılık, dolandırıcılık gibi adi suçlar günlük hayatın bir parçası olmuştur. Giderek bir “suç şehri” haline dönüşen İstanbul’u kurtarmak için, “Adanalı” yı, yani Organize Suçlar şubesi başkomiserlerinden Yavuz’u(Oktay Kaynarca), İstanbul’a geri çağırmaktan başka çare kalmamıştır.

Nefes Dizisi Konusu Tanıtım Künyesi

Nefes Dizisi Yeni En Son Bölümü İzle Seyret

Şimdi de Hatırla Sevgili‘nin yönetmeni Ümmü Burhan yönetiminde Nefes Dizisi çekilecek. Süreç Film‘in yapımında gerçekleşecek projenin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü görünüyor. Son Olarak Doktorlar dizisinde rol alan Naz Elmas‘a, son dönemin başarılı oyuncusu Onur Saylak eşlik edecek. Televizyonda ilk başrolü olan Onur Saylak, “Sonbahar” isimli sinema filmi ve “Asi” dizisinde oynadığı Ziya karakteri ile tanınmaktadır. Dizinin diğer oyuncuları da oldukça güçlü.  Dizi de ayrıca Sinan Tuzcu, Uğur Polat,  İlhan Şeşen, Jülide Kural, Çolpan İlhan, Engin Şenkan, Burak Sarımola da yer alıyor

Kapalı Çarşı Dizisi Konusu Tanıtım Künyesi

Kapalı Çarşı Dizisi Yeni En Son Bölümü İzle Seyret

“KAPALIÇARŞI” insanları zaman zaman güldürecek, zaman zaman ağlatacak ama her zaman kalbinden yakalayacak iddialı bir yapımla seyircinin karşısına çıkıyor. Dünyada İstanbul denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri olan “Kapalıçarşı”yı, içinde yaşanılan hayatları, zorlukları, sevinçleri, mücadeleyi konu alan ilk proje olma özelliği taşıyan “KAPALIÇARŞI”, kadrosunda bulundurduğu önemli isimlerle dikkat çekiyor.

Kış Masalı Dizisi Konusu Tanıtım Künyesi

Kış Masalı Dizisi Yeni En Son Bölümü İzle Seyret

‘Issız Adam’ filmiyle ün kazanan Cemal Hünal, dizide Bursalı güçlü işadamını  Ali Murat’ı canlandırıyor. ‘Annem’ dizisinin ‘Gonca’sı Duygu Yetiş ise Esmer karakteri ile şaşırtacak ve vahşi güzelliğiyle izleyenleri büyüleyecek. Fransa’da oyunculuk yapan Fırat Çelik’in yanı sıra deneyimli oyuncular; Erdem Akakçe, Menderes Samancılar, Suzan Aksoy dizinin oyuncu kadrosunu oluşturuyor. Dizi, Bursa ve çevresindeki doğal çekim alanlarıyla izleyenlere görsel şölen yaşatacak. Dizi için ayrıca pek çok mekan, özel olarak inşa edildi. Özel yapım mobilya ve aksesuvarlar kullanıldı.

 

72 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Next Event

Eventus 2015
25-28 September 2015
Orlando, Florida

Hakkımızda

JetNetCity 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yıllar boyunca tüm müşterilerimizin beğeni ve saygısını kazanarak yolumuza devam ettik. Bu çabayı halen göstermekteyiz.

Bize Bağlı Kalın:

    

İletişim

JetNetCity Hakkında Genel Bilgi İletişim için:
  info (@) jetnetcity.com
  +90.262.331.70.05
  Belsa Plaza No.159